Viasat – pati didžiausia skaitmeninės televizijos palydovė Baltijos regione. Jeigu ieškote patikrintos kokybės, kuria pasitiki šimtai tūkstančių gyventojų – rinkitės Viasat.

Nuo 2016 metų Viasat siūlo nebe tik skaitmeninės TV, tačiau taip pat ir interneto paslaugas. Nuo 2017 metų oficialus Viasat pavadinimas buvo pakeistas į AS TV play Baltics.

Nors įmonė gali užtikrinti labai platų kanalų skaičių ir patenkinti net ir pačio išrankiausio TV žiūrovo poreikius – verta susipažinti ir su interneto planais, kurie siūlomi ne tik atskirai, tačiau kartu pakete su televizijos paslaugomis.

Tv paslaugos

Viasat siūlo keturis skirtingus televizijos paketus: TV + internetas, platininį, auksinį ar TV + ViaPlay. Ypač verta išskirti į verslo klientus orientuotą planą, kurio turinys atitinka tikslinę auditoriją. Pavyzdžiui,  vaikų kambariuose transliuojami tik vaikiški kanalai, viešbučiuose – tik pramoginės laidos, sporto klubuose – muzikiniai kanalai. Viskas tik todėl, kad naudojimasis televizija būtų dar paprastesnis ir dar patogesnis. Visi paketai leidžia matyti iki 44 kanalų, kurie skiriasi savo turiniu bei kitomis charakteristikomis. Papildomai galima užsisakyti HD kanalų paslaugą, kuri padeda dar labiau mėgautis televizijos malonumais ir perkelti virtualų pasaulį į realybę.

Viasat galimybės labai atviros ir plačios, tad naudinga detaliai išsiaiškinti koks paketas jums tinkamiausias ir kaip į jį papildomai galima įtraukti norimus kanalus.

Interneto paslaugos

Viasat interneto paslaugos yra kaip papildoma paslauga, kurią galima užsisakyti kartu su televizija. Interneto limitas – nuo 20 iki 50 Gb. Duomenų perdavimas yra ribotas, tad tik tiek tiems, kurie internetu naudojasi minimaliems poreikiams patenkinti.

Siūlomas tik vienas planas leidžiantis užsisakyti interneto + TV paslaugą, kurio kaina kinta priklausomai nuo interneto duomenų kiekio.

Viasat – vienas žinomiausių ir dažniausiai pasirenkamu skaitmeninės televizijos siūlytojų Lietuvoje. Planai nuolatos  atnaujinami, siūlomos akcijos, tad neskubėkite rinktis. Įvertinkite savo poreikius ir būkite išmanus bei kritiškas TV žiūrėtojas.

http://www.internetasjums.lt/ –  vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Viasat paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Viasat paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius!