Ieškanti tinkamiausio interneto tiekėjo bei konkretaus plano – daugelis žmonių pirmiausia peržiūri kainas. Visgi, vien kainų vertinimas nėra tikslingas, kadangi kartu būtina susipažinti su detaliomis charakteristikomis, juolab, išsiaiškinti ar nėra jokių papildomų mokesčių. Pigus internetas irgi gali būti geras internetas, tačiau dažniausiai kaina sumažinama per akcijas ir nuolaidas. Taigi, koks tinkamiausias jums?

Lietuva – antra pasaulyje pagal interneto greitį, tad net ir pasirinkę gana lėta internetą galime džiaugtis, kad jis kur kas greitesnis nei daugelyje kitų šalių. Visgi, esame pratę prie gero, tad daugelis siekia pigaus interneto, kuris būtų greitas. Vėlgi, viskas priklauso nuo to, kam jums reikalingas internetas, kokius darbus dažniausiai prie jo atliekate. Juk tik naršymui dažniausiai užtenka 100 Mb/s greitaveikos.

Skirtingi interneto tiekėjai paslaugas teikia skirtingomis kainomis. Nors paslaugų kainos mažai skiriasi, visgi, konkurencija skatina jas nuolatos atnaujinti. Juolab, šiuo metu populiari paslauga televizija + interneto paslaugos dar labiau pakoregavo kainoraščius ir atvėrė klientams galimybes gauti nebrangias, tačiau tikrai kokybiškas paslaugas.

Dažnas susiviliojęs mažais skaičiukais skubiai užsisako paslaugas ir sudaro terminuotas sutartis. Vėliau pamatoma, kad internetas netenkina poreikių ir ne visada pavyksta susitarti su paslaugos teikėjais. Norint sutraukti sutartį teks mokėti nemažas baudas. Tiesa, dažniausiai pasiūloma pigesnį planą pakeisti brangesniu, ir tuo pačiu greitesniu. Galiausiai tai lieka vienintele išeitimi, jeigu internetas netenkina jūsų poreikių.

Nepamirškite, kad pigus internetas gali būti “apipintas” įvairiausiais mokesčiais, tad labai svarbu įsiskaityti, kad neliktumėte su negreitu internetu, kuris galiausiai kainuos ne tiek mažai, kiek tikėjotės. Štai dažniausiai greta paslaugos siūloma ir maršrutizatoriaus nuoma. Kai kurios įmonės ją teikia nemokamai kai užsisakoma brangesnė paslauga. Būtent tokiose situacijose ir verta skaičiuoti, kuris variantas labiau apsimoka. Taip pat dažnai papildomai kainuoja ir tinklo pajungimas. Vėlgi, ne visos įmonės ima šį vienkartinį mokestį.

Norėdami būti tikri, kad net ir pigus internetas tikrai patenkins jūsų poreikius – rinkitės žinomų gamintojų, kaip Init, Mezon, Telia paslaugas. Taip pat būtinai įsiskaitykite į visas sutarties sąlygas, kad vėliau nekiltų neaiškumų.

Žinoma, būtinai pasidomėkite nuolaidomis, kurios gali padėti sutaupyti net iki 15 % kasmėnesinių įmokų. Akcijos skelbiamos gana dažnai, tad labai svarbu sekti informaciją. Net ir tos pačios akcijos sąlygos gali kisti, tad labai svarbu ne tik pasikalbėti su konsultantu, tačiau taip pat ir labai detaliai įsiskaityti į sutarties sąlygas.

Internetasjums.lt vienas paslaugų palyginimo kriterijų – kaina. Tačiau nepamirškite, kad maža kaina nereiškia ir geros kokybės. Vertinti reikia visumą kartu.

Reikalingas pigus internetas? Kreipkitės į myplan.lt