Šviesolaidis – specialius kabelis, kuris yra sudarytas iš vieno arba daugiau stiklo gijų. Šviesolaidinio interneto sinonimas, daugelio mintyse, greitis. Įmonė Skynet Lietuvoje, tiksliau Vilniuje, pati pirma pradėjo naudoti šio tipo internetą. Klientai įvertino greitį, kokybę, netrukdomą duomenų persiuntimą ir, esant galimybėms, šiuo metu prioritetą teikia būtent šviesolaidiniam internetui, kurį siūlome ne vienas paslaugos teikėjas.

Šviesolaidinio interneto pagrindinis privalumas – jis neturi jokio limito: nei duomenų, nei laiko tarpo per kurį duomenys bus atsisiųsti. Būtent lankstumas ir paskatino rinktis šį internetą ne tik namams, tačiau ir verslui. Žinoma, skiriantis tiekėjams, tuo pačiu skiriasi ir paslaugų kaina bei sąlygos. Labai pigus interneto planas dažniausiai kelia abejones. Kartais geriau sumokėti tiek daugiau, kadangi tai garantuoja aukštesnę paslaugų kokybę, geresnį greitį. Tiesa, palaukus akcijos pavyks gauti tikrai geras paslaugas už prieinamą kainą.

Šviesolaidinis internetas turi labai daug privalumų, deja, jis galimas ne visoje Lietuvoje. Kauno, Vilniaus, Klaipėdos ir kitų didmiesčių gyventojai gali pasidžiaugti ne tik tuo, kad paslauga egzistuoja, tačiau ir kad ją teikia labai daug tiekėjų. Konkurencija paskatina pasirinkti tą variantą, kuris labiausiai tenkina greičio bei kainos atžvilgiu.

Didžiuosiuose šalies miestuose galite pasirinkti ne tik visoje Lietuvoje puikiai žinomų įmonių paslaugas, tačiau verta plačiau pasidomėti ir vietinių, tokių kaip Skynet bei Splius paslaugomis. Kurie geriausi? Svarbu įvertinti kuo daugiau skirtingų charakteristikų, kad pavyktų rasti geriausią variantą. Svarbu įvertinti ne tik kainą, tačiau ir greitį, stabilumą, aptarnavimo kokybę ir net tiekėjo reakciją į atsiradusius gedimus. Nedarykite klaidų pasirinkdami prastai dirbančio tiekėjo paslaugas. Mokykitės iš kitų klaidų, kurios aptariamas internetasjums.lt puslapyje.

Nors šviesolaidinis internetas dažniausiai pasirenkamas daugiabučių gyventojų, visgi, jis gali būti įvedamas ir nuosavuose namuose. Dažniausiai tai kainuoja papildomai, kadangi kabelio atvedimo sąnaudas turi sumokėti pats paslaugos užsakytojas. Mokestis vienkartinis, tačiau daugelį klientų jis “atbaido”. Štai interneto įvedimo daugiabučiuose galimybę padengia paslaugos siūlytojai. Būtent todėl didžiuose Lietuvos miestuose tai toks populiarus pasirinkimas. Labai svarbu ieškant interneto tiekėjo susipažinti su smulkmenomis, papildomomis kainomis, kadangi jos dažnai lemia ir pasirenkamą tiekėją bei planą.

Neskubėkite rinktis. Ypač tokiu atveju, jeigu planuojate pasirašyti terminuotą sutartį. Internetasjums.lt – pagalba, kuri gali susiaurinti paieškas.

Užsisakyti šviesolaidinį internetą galite per – myplan.lt