Interneto paslaugos Vilniuje subalansuotos augančio miesto poreikiams, tad galima rasti ne tik labai platų skirtingų interneto tiekėjų pasirinkimą, tačiau tuo pačiu įvertinti ir labai įvairias planų galimybes: nuo lėtesnio interneto iki labai greito, kuris teikiamas kartu su televizijos paslaugomis.

Dažniausiai pasirenkami interneto tiekėjai Vilniuje yra Init, Cgates bei Telia, tačiau kai kurie renkasi tas įmones, kurios paslaugas teikia tik Vilniaus mieste, pavyzdžiui Skynet. Vilniaus mieste nesunkiai rasite interneto tiekėją, kuris teikia paslaugas, kurių greitis siekia net iki 1000 Mb/s. Svarbiausia palyginti skirtingų įmonių pasiūlymus bei detales, kurios gali padėti apsispręsti, kurias variantas jums tinka labiausiai.

Internetas Vilniuje: kokį pasirinkti (tarp geriausio ir pigiausio)?

Internetas Vilniuje išsiskiria tuo, kad galima rasti labai plačius skirtingų tiekėjų pasiūlymus. Tai suteikia galimybę kritiškiau vertinti ir susirasti gerą kainos ir kokybės santykį. Pirmiausia reikia sau atsakyti į klausimą: ar jums svarbiausia yra maža kaina, ar greitas internetas. Suderinti šiuos du poreikius galima, tačiau lyginimui ir analizei reikia skirti laiko.

Pirmiausia reikia nuspręsti, ne koks konkretus tiekėjo planas jums labiausiai tinka, tačiau koks ryšys reikalingas. Jeigu esate aktyvus naršytojas, kuriam kompiuteris su internetu reikalingas net ir būnant lauke – tokiu atveju labiausiai rekomenduojamas mobilusis internetas, kuris leidžia “neprisirišti” prie vietos.

Kitas kriterijus – greitis. Internetas Vilniuje savo greičiu taip pat labai skiriasi. Nuo  100 Mb/s iki 1 Gb/s. Augant interneto greičiui dažniausiai yla ir kaina, tačiau visada įvertinkite, keliais eurais jis yra didesnė. Dažnai verta užsisakyti greitesnį internetą, kadangi jis vos keliais eurais brangesnis nei per pusę lėtesnis internetas. O šiais laikais greitis labai vertinamas. Naudodamiesi internetasjums.lt puslapiu galite susipažinti su kitų klientų paliktais, tam tikrų tiekėjų interneto greičio, vertinimais. Galbūt tai jums padės pasirinkti.

Interneto tiekėjų pasirinkimas Vilniuje

Kuomet nuspręsite, kokio tipo internetas jums reikalingas (šviesolaidinis, belaidis, mobilusis…) – tuomet bus kur kas paprasčiau ieškoti ir tinkamiausio tiekėjo. Štai Telia bene pats populiariausias Vilniuje. Kodėl? Kadangi ši įmonė teikia labai skirtingų interneto tipų galimybę ir taip sugeba pateikti skirtingų žmonių poreikius.

Visada naudinga pasidomėti ir tais interneto tiekėjais, kurie paslaugas teikia tik konkrečiame mieste. Skynet interneto tiekėjas paslaugas teikia tik Vlniaus mieste. Klientai džiaugiasi ne tik greitu internetu, tačiau ir itin aukšto lygio aptarnavimu.

Dar vienas populiarus ir dažnai pasirenkamas mobiliojo interneto tiekėjas Vilniuje – Mezon. Šis mobilusis internetas puikiai veikia visame Vilniaus mieste, tad būkite išmanus kiekviename žingsnyje.

Interneto galimybės Vilniuje labai plačios. Nepamirškite, kad verta apsvarstyti interneto + TV paslaugas, kurios dažnai kainuoja pigiau nei užsisakius abi paslaugas atskirai. Neskubėkite rinktis, pirmiausia susipažinkite su kitų žmonių komentarais internetasjums.lt puslapyje. Juk pasirašius sutartį – tai ilgalaikis pasirinkimas.

Užsisakyti internetą Vilniuje galite per – myplan.lt