Jeigu jau pasirinkote tinkamiausią interneto tiekėją, kuris atrodo geras pasirinkimas ne tik dėl sąlygų, tačiau taip pat internetasjums.lt lankytojai jį giria – sekantis žingsnis yra tinkamiausio plano paieškos.

Dažniausiai skirtingi interneto tiekėjai savo planus skirsto arba pagal greitį arba pagal kainą. Natūralu, kad kuo greitaveika yra didesnė – tuo labiau kyla ir kaina. Greitesnius planus renkasi tie, kurie dažnai žiūri filmus online, kurie mėgsta žaisti žaidimus, bendrauti su asmenimis iš viso pasaulio. Tuo pačiu  didesnė kaina užtikrina ne tik didesnį greitį, tačiau dažnai ir trikdžių nebūvima, papildomus pliusus, kaip kad nemokama maršrutizatoriaus  nuoma.

Interneto planai taip pat skirstomi ir pagal paslaugas. Kol vienu atveju yra siūlomas tik interneto planas, kitu – interneto ir televizijos derinys. Dažniausiai šis paslaugų komplektas padeda sutaupyti, kad žmonės juo labai džiaugiasi ir vertina. Dažnai tai padeda sutaupyti net iki 50 % kainos jeigu norėtumėte šias abi paslaugas užsisakyti atskirai.

Interneto planai turėtų būti pasirenkami įvertinus ne tik kainą, tačiau ir papildomus kriterijus. Trumpai juos aptarsime. O prieš pradėję detalias paieškas nepamirškite panaršyti internetasjums.lt puslapyje. Galbūt kitų žmonių palikti komentarai apie gautas konkrečių tiekėjų paslaugas leis jums susidaryti nuomonę, ko galima tikėtis.

Greitaveikos įvertinimas yra viena svarbiausių aspektų. Šiuo metu lėtai veikiantys interneto planai labai retai pasirenkami. Žinoma, jie pigūs ir būtent maža kaina gali suvilioti, tačiau nepamirškite, kad tuomet filmų žiūrėjimas, žaidimai, pokalbiai su draugais per skype bei internetinio  puslapio administravimas taps labai komplikuotu.

Duomenų apribojimo aspektas taip pat labai svarbus, nors gal jau nebe toks aktualus. Paprasčiausiai duomenų apribojimas taikomas šiuo metu gana retai, tačiau ramybės vardan verta pasidomėti, ar per mėnesį yra limitas, kurio negalima išnaudoti. Dažniausiai apie limitus informuojama būna sąlygose, tad labai svarbu jas detaliai skaityti ir įsiskaityti, kad paskui netektų atsidurti nesmagioje situacijoje arba papildomai sumokėti už viršytus duomenis.

Interneto planai taip pat pasirenkami įvertinus: ryšio technologijos galimybes, lokalizaciją, kurioje interneto paslaugos yra reikalingos, įvertinus tiekėjo reputaciją su kuria plačiau galima susipažinti internetasjums.lt. Jeigu tam tikro tiekėjo klientai skundžiasi prasta paslaugų kokybę, kurios neatitinka sąlygų, natūralu, kad tokio tiekėjo paslaugomis geriau nesinaudoti.

Kuo daugiau detalių įvertinsite – tuo tikresnis galite būti, kad pasirinktas interneto planas tinka labiausiai. Mėgautis geru interneto ryšiu galima be jokių rūpesčių. Įvertinkite tai.

Vis dar nežinote kokį interneto planą pasirinkti? Kreipkitės į myplan.lt