Internetas – kaip oras ir su tuo tikrai sutiktų daugelis. Šiuo metu interneto tiekėjų pasirinkimas labai platus, tad pradėjus ieškoti susidursite su informacijos jūra. Internetasjums.lt šiek tiek supaprastins paieškas, kadangi mūsų puslapyje galima rasti kitų žmonių paliktus komentarus apie gautas paslaugas. Skaitykite, lyginkite ir  gavę paslaugas nepamirškite įvertinti patys.

Internetas namams skiriasi nuo tokio interneto plano, kuris yra orientuotas į verslą. Kokie kriterijai patys svarbiausi ir gali jums padėti rasti geriausią tiekėją bei planą – skaitykite žemiau.

Lokalizacija. Didieji Lietuvos miestai skiriasi nuo regionų ne tik tiekėjų skaičiumi, tačiau ir galimybėmis. Tikslus adresas dažnai nulemia pasirinkimą. Pavyzdžiui, galite norėti pačio greičiausio ir puikiai veikiančio šviesolaidinio interneto, tačiau jeigu jūsų gyvenamojoje vietoje nėra galimybės juo naudotis – teks rinktis bevielį internetą.

Gyvenamojo namo tipas. Antrasis kriterijus, kuris gali susiaurinti paieškas, yra gyvenamojo namo tipas. Kol vieni paslaugas orientuoja į daugiabučių gyventojus, tuo tarpu kiti į nuosavus namus. Namo tipas gali nurodyti, koks internetas jums labiausiai tinka. Pavyzdžiui, nuosaviems namams labiausiai rekomenduojamas ir geriausiai prieinamas bevielis arba plačia juostis interneto ryšys.

Poreikiai. Ieškodami interneto planai turite būti įvertinę savo poreikius, t.y. kaip dažnai naudojatės, kokius veiksmus atliekate. Jeigu dažniausiai būdamas namuose naršote per mobilųjį telefoną arba planšetinį kompiuterį – tokiu atveju būtinas belaidis internetas, kadangi prie vieno plano galima prijungti kelis prietaisus.

Mobilusis internetas labai mėgstamas keliaujančių, kurie nori visada turėti galimybę prijungti prie tinklo. Tačiau tokiu atveju būtinai reikia apsvarstyti duomenų siuntimo limitus. Mezon neriboja duomenų. Nors paslauga gali kainuoti brangiau nei su limituotu planu, tačiau tai leidžia laisvai jaustis.

Greitis. Ar vienas svarbus kriterijus, galbūt net ir pats svarbiausias, yra greitis. Pats greičiausias  internetas šiuo metu yra šviesolaidinis. Privatiems namams, kur prie vieno tinklo jungiamas ne vienas prietaisas, siūloma naudotis planais nuo 200 Mb/s. Tiekėjai siūlo spartą net iki 1 Gb/s. Tai itin greitas internetas.

Kaina. Investicija į interneto planą labai dažnai tampa pačiu svarbiausiu kriterijumi, kuris nulemia žmogaus pasirinkimą. Galima rasti pigius, vos kelis eurus per mėnesį kainuojančius planus, ir brangesnius – keliasdešimt eurų kiekvieną mėnesį pareikalaujančius planus. Nepamirškite, kad akcijos leidžia sutaupyti, tad sekite informaciją.

Internetas namams atrodo toks pat įprastas kaip oras ir jokio skirtumo, ar gyvenate didmiesčio centre, ar vienkiemyje. Šiuo metu galimybės labai plačios, tad kiekvienas norintis neatsilikti nuo naujienų srauto turėtų pasirinkti ir labiausiai jo poreikius tenkinantį internetą.

Užsisakyti internetą namams galite per – myplan.lt