Splius – daugiau nei 20 metų patirtimi pasigirti galinti telekomunikacijų įmonė, kuri paslaugas teikia 8-iuose Lietuvos miestuose Šiaulių bei Klaipėdos apskrityse. Splius skirtas tiems, kurie džiaugiasi artima ir sava kokybe už priimtiną kainą.

Splius plečia savo paslaugas ir šiuo metu siūlo kelių skirtingų tipų interneto planus bei televizijos paslaugas. Platus skirtingus tipų bei planų pasirinkimas patenkina kiekvieno poreikius ne tik savo namų, tačiau ir verslo reikmėms. Splius siūlo išbandyti išmaniąja skaitmeninę televiziją, kabelinę skaitmeninę TV arba analoginę.  Taip pat – šviesolaidinį arba bevielį internetą. Kiekvienas suras labiausiai sau tinkantį pasiūlymą.

Tv paslaugos

Kabelinė analoginė televizija dažniausiai kainuoja pigiausia ir ją renkasi tie, kurie nėra labai aktyvūs televizijos žiūrovai. Splius siūlo kelis paketus, kad kiekvienas asmuo pagal savo poreikius susirastų jam labiausiai tinkamą. Paketuose siūloma žiūrėti nuo 15 iki 48 programų. Papildomai galima užsisakyti siūlomus kanalus, kurie neįeina į komplektą.

Splius skaitmeninė televizija – puikus pasirinkimas mėgstantiems aukštos raišos kokybę bei puikų garsą. Tai televiziją mėgstančių ir jos malonumais besigėrinčių žmonių sprendimas. Juk  ne tik geras televizorius garantuoja puikią filmų kokybę. Stabili ir greita transliacija – pirmasis žingsnis.

Splius išmanioji TV yra aukščiausios kokybės pasirinkimas leidžiantis matyti daugiau nei 100 skirtingų programų. Žiūrėkite jas jums patogiu metu: stabdykite laidas, naudokitės archyvu, persukite jas.

Televizija dar niekada nebuvo tokia išmani kaip dabar. Su Splius – viskas paprasta, patogu ir pigu.

Interneto paslaugos

Splius nuo kitų interneto tiekėjų skiriasi tuo, kad internetas tiekiamas optiniais kabeliais. Tai garantuoja ne tik papildomą apsaugą, tačiau ir efektyvų greitį. Įmonė teikia kelis skirtingus interneto planus, kurie skiriasi savo greičiu bei kitomis charakteristikomis.

Šviesolaidinis internetas Splius tiekiamas ir belaidiniu būdu. Žinoma, tam reikalingas kokybiškas maršrutizatorius, kurį taip pat galite išsinuomoti arba nusipirkti iš Splius.

Jeigu esate TV mėgėjas ir kasdien naudojatės internetu – tokiu atveju siūlome užsisakyti paslaugų komplektą apimanti šias abi galimybes. Vienas planas, viena kaina – dvi paslaugos.

Splius – regioninė telekomunikacijų įmonė, kurios tikslas suteikti klientams aukštos kokybės paslaugas už priimtiną kainą. Nes tokia galimybė egzistuoja. Svarbiausia palyginti ir rasti tai, kas jums tinka labiausiai.

http://www.internetasjums.lt/ – vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Splius paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Splius paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius!