Penki (buvęs Skynet) – geriausias interneto + TV pasirinkimas Vilniaus gyventojams! UAB “Penkių kontinentų komunikacijų centras” tinklu siūlo šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV paslaugas. Kad kiekvienas Vilniaus gyventojas būtų visapusiškai aprūpintas svarbiausiomis komunikacijomis!

Penki internetas tiekiamas tik Vilniaus miestui. Penki tinklas aprėpia daugumą Vilniaus miesto mikrorajonų: Šeškinę, Fabijoniškes, Pašilaičius, Viršuliškes, Justiniškes, Lazdynus, Karoliniškes, Žvėryną, Žirmūnus, Pilaitę, Antakalnį, Baltupius, Jeruzalę, Naujamiestį, Santariškes, Šnipiškes. Paslaugų paketai reguliariai atnaujinami, kad patenkintų išmanaus ir sutaupyti norinčio vilniečio poreikius.

Tv paslaugos

Penki (buvęs Skynet) siūlo labai platų kanalų pasirinkimą, kad kiekvieno poreikiai būtų patenkinti. Jeigu esate užsisakęs šios įmonės interneto paslaugas – galite naudotis ir internetinės televizijos galimybėmis.

Pagrindiniame rinkinyje yra daugiau nei 60 kanalų, kurie leis domėtis Europos ir pasaulio aktualijomis iš pačių pirmų lupų. Penki siūlo ne tik sukomplektuotus paslaugų paketus, tačiau ir daug interaktyvių papildomų paslaugų, kurios TV žiūrėjimui suteiks  dar daugiau malonumo. Atidėkite transliaciją, koreguokite garso takelius, įsijunkite subtitrus, žiūrėkit filmus HD formatu, naudokitės youtube.com bei kitais interneto kanalais, kurie televizijai suteikia dar daugiau išmanumo bei funkcionalumo.

Interneto paslaugos

Penki yra pati pirma interneto paslaugas Lietuvoje teikianti įmonė, kuri suteikė galimybę naudotis šviesolaidiniu internetu. Tai – pats greičiausias ir stabiliausias interneto tipas, kuris leidžia Vilniaus gyventojams nepergyventi dėl lėtumo arba strigimo.

Internetas gaunamas optiniais kabeliais, kurie atvedami iki daugiabučio laiptinės arba iki konkretaus buto. Būtent antrasis variantas suteikia galimybę mėgautis dar geresniu internetu, tad pasidomėkite, ar techninės galimybės yra įgyvendinamos. Taip pat atidžiai vertinkite Penki siūlomus interneto planus. Penki siūlo interneto planus, kurių greitis vyrauja nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s.

Kartu su interneto planu užsisakykite ir TV paslaugas. Bendras planas – maža kaina, tad rinkitės tai, kas yra patikrinta.

Penki galimybės patenkins kiekvieno vilniečio poreikius.

http://www.internetasjums.lt/ – vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Penki paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Penki paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius!