Mezon pavadinimas geriausiai atpažįstamas ieškant interneto tiekėjo, tačiau nuo 2016 metų ši įmonė teikia ir išmaniosios TV paslaugas. Jos puikiai tinka ne tik namams, tačiau ir išmaniam verslui, kuris televiziją panaudoja savo veiklai puoselėti.

Mezon savo paslaugas pradėjo teikti nuo 2009 metų, tačiau inovatyvumas, noras mokytis ir klientams pasiūlyti vis aukštesnės kokybės paslaugas padeda pasiekti efektyvumą ir džiugina klientus visoje Lietuvoje. Mezon paslaugos prieinamos ne tik didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tačiau taip pat ir daugelyje šalies rajonų.

Tv paslaugos

Mezon televizija tiekiama kartu su interneto paslaugomis, tad užsisakydami vieną paslaugą galite gauti abi.  Daugybė kanalų, patogus laidų įrašymo principas ir kitos paslaugos leis mėgautis televizijos malonumais už mažą kainą. Mezon siūlo televiziją, kuri leidžia klausyti radijo pagal norimus poreikius, visada žinoti koks oras jūsų laukia, nes įdiegta speciali prognozių skiltis, naršyti youtube.com puslapyje, „tėvų kontrolės” ir kitos paslaugos, kurios televizijos žiūrėjimui suteikia kur kas daugiau privalumų.

Interneto paslaugos

Mezon interneto galimybės yra labai atviros ir visiems prieinamos, tad juo galite naudotis ne tik būdami miesto centre, tačiau ir sodyboje, gamtoje. Svarbiausias privalumas yra tai, kad Mezon suteikia galimybę visiškai neribotai naudotis internetu, tad tai patenkina skirtingų žmonių poreikius. Siūloma pasirinkti iš kelių greitaveikos planų ir pasiekti net iki 30 Mb/s. Planų pasirinkimas platus, tad nepamirškite palyginti kuo daugiau galimybių, kad pavyktų pasirinkti geriausią. Bevielio interneto galimybės plačios, tad jis puikiai veikia ne tik patalpoje, tačiau ir būnant lauke. Svarbiausia pasirinkti tinkamą modemą, kurį rekomenduoti gali patys Mezon specialistai. Žinoma, mieste patogiausias nedidelis, atmintuko dydžio maršrutizatorius, kuris lengvai tilps į jūsų kišenę. Tuo tarpu namuose dažniausiai naudojamas Wi-Fi bangas skleidžiantis stabilią stovėjimo vietą turintis modemas.

Mezon – puikus pasirinkimas tiems, kurie nori įsigyti televizijos bei interneto paslaugas už nedidelę kainą. Sklandus ryšys ir aukščiausios kokybės paslaugos visiems, kurie nori sutaupyti. Nuolatos siūlomos akcijos, kurios leidžia dar pigiau pasinaudoti paslaugomis. Įvertinkite tai ir neskubėkite rinktis. Pagal jūsų poreikius konsultantai pateiks patį tinkamiausią pasiūlymą.

http://www.internetasjums.lt/ – vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Mezon paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Mezon paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius!