Init savo paslaugas siūlo jau nuo 1990 metų, tad ilgametė patirtis leidžia pasilyti paslaugas, kurios visapusiškai atitinka klientų poreikius. Init – telekomunikacijų įmonė, kuri teikia telefono ryšio, interneto bei televizijos paslaugas Vilniuje, Kaune, Druskininkuose, Trakuose, Lentvaryje, Birštone, Ukmergėje, Grigiškėse, Jonavoje ir Mažeikiuose.

Init paslaugomis naudojasi daugiau 100 tks. abonementų, kurie gali pasirinkti iš skirtingų paslaugų paketų. Gera kaina, stabilumas ir darbuotojų paslaugumas dažniausiai skatina ne tik išbandyti, tačiau ir ilgą laiką naudotis Init paslaugomis.

Tv paslaugos

Init siūlo analoginės bei skaitmeninės televizijos paslaugas. Skaitmeninės televizijos paslaugos – vienos populiariausių ir dažniausiai pasirenkamos, kadangi gali pasiūlyti platų kanalų pasirinkimą tenkinantį skirtingų klientų poreikius.

Analoginė TV puikiai tinka tiems, kurie dažniausiai nežiūri televizijos, o yra įsijungę tik kaip foną. Siūlomi planai nuo 6 iki 46 kanalų. Pigiausi planai vos nuo kelių eurų per mėnesį.

Išmanesnis pasirinkimas – skaitmeninė televizija, kuri leidžia matyti net iki 62 kanalų. Didelis privalumas, kad pasirinktas paketas gali būti pildomas norimais kanalais, programomis, kurių skaičius siekia net 200.

Skaitmeninė televizija mėgstama dėl paslaugų kokybės, atsparumo trukdžiams, plataus kanalų pasirinkimo bei galimybe mėgautis aukšta garso bei vaizdo raiška. Kad TV žiūrėjimas namuose leistų jaustis tarsi kino teatre.

Interneto paslaugos

Init teikia ir interneto paslaugas. Pagrindinis ir dažniausiai pasirenkamas interneto tipas – šviesolaidinis. Aukšta kokybė, greita sparta, trikdžių nebūvimas leidžia mėgautis puikiu internetu. Siūloma pasirinkti iš 4 skirtingų planų, kurių greitis siekia nuo 50 Mb/s iki 1 Gb/s. Ieškodami plano būtinai susipažinkite su papildoma informacija bei mokesčiais, kurie mokami vieną kartą prijungimo metu. Bevieliam ryšiui taip pat būtinas maršrutizatorius, o Init siūlo jį išsinuomoti arba nusipirkti.

Init interneto bei televizijos paslaugos teikiamos pasirašius terminuotą arba neterminuotą sutartį. Žinoma, pasirinkus terminuotą – galima sutaupyti. Neskubėkite rinktis, kadangi palaukus nuolaidų galima gauti aukštos kokybės paslaugas už mažesnę kainą.

http://www.internetasjums.lt/ – vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Init paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Init paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius.