Fastlink savo veiklos metus skaičiuoja nuo 2000-ujų, kai pradėjo tiekti spartaus interneto paslaugas. Po susijungimo su „Duomenų srautai“ ir „G networks“ 2004 m. Fastlink buvo suteiktas „Consilium optimum“  uždaros akcinės bendrovės statusas.

Po kelerių metų darbo su klientais, „Fastlink“ užsitarnavo greito ir patikimo interneto tiekėjo vardą Vilniuje, to pasekoje naujų klientų srautas stabiliai augo.  Ekonominio nuosmukio metu, klientams  buvo ypatingai svarbus geras kokybės ir kainos santykis, kurį įmonė išsaugojo iki šiandienos ir toliau sėkmingai bendradarbiauja su privačiais ir verslo klientais.

2010 metais uždaroji akcinė bendrovė „Consilium optimum“ pristatė naują paslaugą – fiksuoto ryšio telefoniją, kurią tiekia visuose miestuose ar vietovėse, kuriose yra pastovus interneto ryšys.

2012 gavo LRTK licenciją pagal kurią UAB „Consilium optimum“ suteiktas leidimas retransliuoti televizijos programas. Fastlink TV – tai naujos kartos – išmanioji televizija, teikiama interneto kabeliais visur, kur yra stabilus interneto ryšys.

Fastlink bendruomenės vartotojų skaičius greit pasieks 23 tūkst. vartotojų. Šiuo metu Fastlink aktyviai dirba prie ryšio plėtros ir aukštos kokybės užtikrinimo.