Cgates internetas ir televizija

Cgates – antras pagal dydį interneto bei televizijos paslaugus tiekėjas Lietuvoje pagal aptarnaujamų abonementų skaičių. 2014 metų duomenimis Cgates paslaugomis naudojosi daugiau nei 180 000 klientų ir skaičius nuolatos auga.

Cgates įmonės įkurta 1991 metais, tad skaičiuodama ilgametę patirtį bei pažangiai žiūrėdama į inovacijas stengiasi klientams pasiūlyti kuo aukštesnės kokybės paslaugas. 2012 metais Cgates pradėjo projektą „Bevielis internetas viešosiose miestų erdvėse“, kuris suteikė galimybę Vilniaus bei Kauno gyventojams nemokamai naudotis internetu populiariausiose miesto erdvėse. Vėliau prie projekto buvo prijungtas ir Alytus su Marijampole. Taip siekiama supaprastinti naudojimąsi internetu net ir tuomet, kai  esate ne namuose.

Tv paslaugos

Cgates televizijos paslaugos šiuo metu apima skaitmeninę, skaitmeninę antžeminę bei išmaniąją televizijas. Kelios galimybės, kad kiekvienas klientas pagal poreikius susirastų jam patį tinkamiausią planą ir nepermokėtų. Jeigu TV žiūrite retai – rinkitės skaitmeninę TV, puikiai tiks būtent lietuviškų kanalų planas. Jeigu esate aktyvus TV žiūrėtojas – išmanioji televizija turėtų būti jūsų pasirinkimas. Daugiau nei 70 kanalų leis pasinerti į kitą pasaulį ir mėgautis ne tik plačiu pasirinkimu, tačiau taip pat pagal poreikius laidos gali būti įrašomos, stabdomos, persukamos ir kitaip valdomos. Viskas dėl tik kliento, kad žiūrėti būtų paprasčiau.

Interneto paslaugos

Cgates siūlo ne tik TV, tačiau interneto paslaugas. Įmonė siūlo rinktis tarp belaidžio ir šviesolaidinio interneto ryšio. Šviesolaidinis – itin greitas, tad patenkina net ir pačių išrankiausių poreikius, tačiau jeigu gyvenate ten, kur šio interneto tipo komunikacija dar nėra išvystyta – rinkitės belaidį. Cgates siūlo kelis skirtingus planus, kurie skiriasi ne tik savo kaina, tačiau ir greičiu (nuo 100 mb/s iki 600 mb/s). Būtina įvertinti savo poreikius, kad būtų galima paprasčiau apsispręsti, kuris variantas labiausiai tinka jums.

Jeigu esate labai išmanus žmogus – tokiu atveju pasinaudoti Cgates galimybe užsisakyti TV + interneto paslaugas. Galutinis TV kanalų planas bei interneto tipas suformuojamas pagal kiekvieno asmens poreikius. Rinkitės išmaniąją arba skaitmeninę TV ir šviesolaidinį internetą bei mėgaukitės modernesniu ir patogesniu gyvenimu.

Cgates nuolatos tobulėja ir stengiasi klientams pasiūlyti kokybiškas paslaugas už nedidelę kainą. Reguliariai siūlomos akcijos, kurios leidžia sutaupyti dar daugiau, tad pirmiausia susipažinkite su galimybėmis, o tik tada rinkitės.

http://www.internetasjums.lt/ – vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Cgates paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Cgates paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius!