Skynet – geriausias interneto + TV pasirinkimas Vilniaus gyventojams! UAB “Penkių kontinentų komunikacijų centras” Skynet tinklu siūlo šviesolaidinio interneto bei išmaniosios TV paslaugas. Kad kiekvienas Vilniaus gyventojas būtų visapusiškai aprūpintas svarbiausiomis komunikacijomis!

Skynet internetas tiekiamas tik Vilniaus miestui. Skynet tinklas aprėpia daugumą Vilniaus miesto mikrorajonų: Šeškinę, Fabijoniškes, Pašilaičius, Viršuliškes, Justiniškes, Lazdynus, Karoliniškes, Žvėryną, Žirmūnus, Pilaitę, Antakalnį, Baltupius, Jeruzalę, Naujamiestį, Santariškes, Šnipiškes. Paslaugų paketai reguliariai atnaujinami, kad patenkintų išmanaus ir sutaupyti norinčio vilniečio poreikius.

Tv paslaugos

Skynet siūlo labai platų kanalų pasirinkimą, kad kiekvieno poreikiai būtų patenkinti. Jeigu esate užsisakęs šios įmonės interneto paslaugas – galite naudotis ir internetinės televizijos galimybėmis.

Pagrindiniame rinkinyje yra daugiau nei 60 kanalų, kurie leis domėtis Europos ir pasaulio aktualijomis iš pačių pirmų lupų. Skynet siūlo ne tik sukomplektuotus paslaugų paketus, tačiau ir daug interaktyvių papildomų paslaugų, kurios TV žiūrėjimui suteiks  dar daugiau malonumo. Atidėkite transliaciją, koreguokite garso takelius, įsijunkite subtitrus, žiūrėkit filmus HD formatu, naudokitės youtube.com bei kitais interneto kanalais, kurie televizijai suteikia dar daugiau išmanumo bei funkcionalumo.

Interneto paslaugos

Skynet yra pati pirma interneto paslaugas Lietuvoje teikianti įmonė, kuri suteikė galimybę naudotis šviesolaidiniu internetu. Tai – pats greičiausias ir stabiliausias interneto tipas, kuris leidžia Vilniaus gyventojams nepergyventi dėl lėtumo arba strigimo.

Internetas gaunamas optiniais kabeliais, kurie atvedami iki daugiabučio laiptinės arba iki konkretaus buto. Būtent antrasis variantas suteikia galimybę mėgautis dar geresniu internetu, tad pasidomėkite, ar techninės galimybės yra įgyvendinamos. Taip pat atidžiai vertinkite Skynet siūlomus interneto planus. Skynet siūlo interneto planus, kurių greitis vyrauja nuo 100 Mb/s iki 1 Gb/s.

Kartu su interneto planu užsisakykite ir TV paslaugas. Bendras planas – maža kaina, tad rinkitės tai, kas yra patikrinta.

Skynet galimybės patenkins kiekvieno vilniečio poreikius.

http://www.internetasjums.lt/ – vieta, kurioje galite rasti reikalingą informaciją apie Skynet paslaugas. Skundai, atsiliepimai ir įvertinimai leis susidaryti nuomonę apie paslaugų kokybę bei apsispręsti, ar Skynet paslaugos tenkina jūsų poreikius. Rinkitės geriausius!

Skynet: „Geriausia, kai viską gali gauti kartu”.

Įmonės tinklalapis: www.skynet.lt